Kurumsal Mail Hizmeti

Çoklu Alan Adı Yönetimi

Organizasyona bağlı birden fazla alan adını tek bir ekranda kolayca yönetin. Yeni bir alan adı alarak başlayabilir, çoklu alan adı yönetimi yapabilir veya varolan bir alan adınız için e-mail servisini kolayca aktif edebilirsiniz.

Türkçe Gelişmiş Yönetim Paneli

En gelişmiş iletişim fonksiyonlarını bir kaç mouse hareketi ile devreye alabildiğiniz, eğitim almayı gerektirmeden e-mail hizmetlerini aktif edebildiğiniz, basit ve etkili yönetim sayfalarını rahatlıkla kullanırsınız.

Dağıtım Listesi ve Grup Yönetimi

E-mail hesaplarına alternatif adresleri rahatlıkla tanımlayabilirsiniz. Böylece aynı hesap için farklı e-mail adresleri kullanmak mümkün olur. Kullanıcı grupları oluşturup bir e-mail adresine gelen mesajı çok kullanıcıya tek seferde dağıtabilirsiniz. Dışarı doğru gönderimde gruplar sayesinde tek seferde çok adrese gönderim yapabilirsiniz.

E-posta Politikaları

Kullanıcılar arası mesaj politikalarını kendiniz belirleyin. Organizasyonun yapısına uygun olarak mesajların akışına karar verin, e-posta hesapları arasında gelen ve giden mesajların otomatik kopyalanmasını sağlayın. Dışarı doğru gönderimi tümüyle engelleyin veya filtreleyerek kontrol edin.

Kolay Geçiş Desteği

Varolan e-mail servisinizden geçiş tümüyle kontrol altında gerçekleşmektedir. Kesintisiz ve mesaj kayıbı olmaksızın geçiş konusunda bilinçli ve tecrübeli personel tarafından yapılmaktadır. Kullanıma başlamanız için tüm engelleri ortadan kaldırıyoruz.

Gelişmiş Mesaj Arama Desteği

Tek bir arama noktası ile mesajlarınızın tümüne bir kerede erişebilirsiniz. Mesajlara kolay ulaşabilmek için renk ve kod ile etiketleyebilirsiniz. Bilindik arama kriterleri dışında eklentiler, boyutlar, gönderim yapan alan adları, tarih aralıkları ve özel etiketler ile aradığınız mesajlar kolayca ulaşırsınız.

Kolay Kullanımlı Webmail

Özel yazılıma ihtiyaç duymadan kullanabileceğiniz tarayıcı üzerinde çalışan gelişmiş ve basit Webmail arayüzü. Basit ve Hızlı Mesaj Arama. Gelen kutusunu sıralı veya sohbet görünümlü olarak listeleyebilme. Kolay Doküman Yönetimi, doküman, dizin, adres defteri ve takvim paylaşımı. Birden fazla mail mesajını aynı anda yazabilme imkanı.

Global Adres Defteri

Mesaja göndereceğiniz adresleri Global Adres Listesinden seçerek veya yazarken otomatik tamamlama imkanı. Kurum içindeki tüm email adresleri, dağıtım listeleri ve iç yönlendirmelere anında defterden veya yazarken erişim.

Kara ve Beyaz Liste ile Filtre

Kullanıcıların kendi yönetebildikleri filtre, kara ve beyaz listeler. Güvenilir göndericilerden her zaman mesaj alırken istemediğiniz göndericileri ne olursa olsun her zaman engelleyebilirsiniz. İstenmeyen mesajlar için Karantina Bölgesi ve Türkçe yönetim ara birimi ile raporlama.

Takvim, Görev ve Doküman Yönetimi

Hiç bir ek yazılıma ihtiyaç duymaksızın iş hayatınızı rahatça yönetin. Takvim uygulaması ile gününüzü planlayın. Görev yönetimi ile işlerinizi takip edin. Dokümanlarınıza her yerden rahatça ulaşmak ve istediğiniz kişi ile paylaşmak için dokümanları mail hesabınızda toplayın.